Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10353
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18452050
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Kaip suprasti, kad patinki merginai?
Aprašymas:
Autorius: SoniX
Data: 2013-04-21 21:12

 
Komentarai: (0)
Reitingas:


Manau, esi girdėjęs, kad merginos patinkantiems vyrams siunčia susidomėjimo „ženklus“. Pickuperių community jie yra vadinami IOI – Indicators of Interest. Nors gali skambėti sudėtingai, iš tikrųjų viskas labai paprasta. Merginos kūno kalba pasikeičia, jeigu jos aplinkoje atsiranda ją traukiantis vaikinas ar, atvirkščiai, atstumiantis. Tai pat bendravimo metu, pagal merginos reakcijas į tave, gali suprasti, ar jos susidomėjimas tavimi auga ar krenta. Paprasčiau kalbant, ar ji tavęs nori vis daugiau ar daraisi jai nuobodus.

Pagrindinė taisyklė – jeigu ji su tavimi bendrauja, rodo tau dėmesį, liečia tave(!), leidžia su tavim laiką, nors galėtų jį leisti su kažkuo kitu – ji tavęs nori. Suprantama, ši taisyklė kartais turi išimčių. Jeigu su mergina esi pažįstamas ilgą laiką, bet neturėjai su ja jokio nuotykio, labai tikėtina, kad patekai į draugų zona, kurioje gali su mergina ir vienoje lovoje miegoti, bet nieko negausi, nes tu jos „vyriškos lyties draugė“.

Taigi, IOI merginos vyrams siunčia nuo pat pirmos akimirkos, kai juos pamato, suprantama, jeigu vyras patiko. Tai yra pasąmoningas procesas, mergina dažnai mintyse galvoja ne daugiau nei „jis simpatiškas“, bet jos kūno kalba pasikeičia labai akivaizdžiai, ji pasąmoningai nori susipažinti su tuo vyru. Todėl išmokęs pamatyti IOI žinosi, kurią merginą tau bus lengviau suvilioti, o kurią sunkiau.

• Svarbiausi IOI prieš kalbinant paną: mergina per ilgą laiko tarpą sukasi netoli tavęs, ji vis „netyčia“ į tave pasižiūri, pasidaro šiek tiek nervinga, juokiasi daugiau ir garsiau nei tai būtų normalu, ji pasisukus į tavo pusę, jos kūno kalba atvira (rankos ir kojos nesukryžiuotos, krūtinė į priekį).

• Kiti IOI, susiję su išvaizdos pasitaisymais: mergina liečia savo plaukus (pvz.: suka aplink pirštą), staiga sugalvoja pasidažyti lūpas ar pasižiūrėti į veidrodį, pasitaiso rūbus.

• Svarbiausi IOI bendravimo metu: mergina šypsosi bendraudama su tavimi ir daug juokiasi, ji leidžiasi liečiama, ji liečia tave (šitas yra neapsakomai galingas), daug klausinėja ir pasakoja apie save tau neklausiant, palaiko stiprų akių kontaktą, klauso tavęs įdėmiai, palieka savo drauges, kad pašoktų/pakalbėtų su tavimi.

Kiti ženklai, kad patinki merginai:
• Ji pirma rašo sms/fb/skype
• Siūlo susitikti (jeigu nesi draugų zonoje)
• Sako tau komplimentus
• Mėto pikantiškas užuominas, juokelius
• Juokiasi iš tavo net nejuokingų bajerių

Palaikyk kiekvieną jos tokio tipo elgesį kaip ženklą, kad ji tavęs nori. Viską darai gerai, kol ji stovi prie tavęs ir kalbasi su tavimi.

Bet kodėl tai svarbu? Nes graži mergina labai retai atvirai parodys ar pasakys, kad tavęs geidžia, tada ji savo akyse atrodytų “lengvai prieinama“. Gyvename tokioje visuomenėje, kurioje panos ypatingai teisiamos aplinkos dėl savo elgesio su vaikinais. Kaip jau rašiau straipsnyje: Ko nori moterys?, merginos dievina seksą, bet drauge jos nenori jaustis kaip kekšės, todėl tavo pareiga yra prisiimti atsakomybę už jos suviliojimą, padaryti pirmą ir paskutinį žingsnį, nes tu esi vyras, o ji yra moteris.

Kai pasieksi aukštesnį pickup‘o sugebėjimų lygį, šios taisyklės taps gan elastingos, pradėsi traukti merginas vien tuo, jog esi toks, koks esi. Tačiau tam, kad pasiektum tokį lygį, - reikia daug laiko ir darbo. Todėl jeigu dar esi naujokas pickup‘e, susikaupk ties dažnu naujų merginų kalbinimu ir analizavimu to, kas išeina, o kas ne.

Pabaigai – grįžtant prie IOI. Jie „veikia“, bet įspėju neužsikabliuok ant jų, esu suviliojęs daugybę merginų net ir negavęs iš jų jokių susidomėjimo ženklų, nes jos paprasčiausiai manęs nematė prieš man prieinant. Ir tu tokių progų turėsi daugybę, tada turėsi laužt savo kompleksus, baimes ir tiesiog eiti nežinant, kokios reakcijos sulauksi, kartais jos bus puikios, kartais labai negatyvios, jeigu nepabandysi, nesužinosi.

Page created in 0.039 seconds