Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10073
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18157846
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Pamokos kurias verta išmokti. 1 Pamoka.
Aprašymas: Pamokos kurias verta išmokti. 1 Pamoka.
Autorius: Pook
Data: 2012-04-10 09:11

 
Komentarai: (5)
Reitingas:
1.   Paskelbė bh   2012-04-10 18:27  

  Kas suprantate angliškai, būtinai "The book of Pook" paskaitykite. Iš ten ir verstas šitas straipsnis.

2.   Paskelbė MRP   2012-04-11 07:10  

  Verstas iš forumo jo postų, o jo knyga susideda iš visų jo postų forume

3.   Paskelbė TYSON   2012-04-11 09:35  

  Patiko, iškart atpažintas straipsnis. Šaunu,kad žadate savo pažadus ir verskite toliau ;)

4.   Paskelbė Fishbone   2012-04-11 17:43  

  Liuks

5.   Paskelbė BL1TZ3R   2012-04-13 11:32  

  Įdomiai visai ;) tik maniau, kad jei pradėta skaičiuot pamokas, tai bus ir daugiau pamokų o šiaip dėl to veikimo, tai pilnai pritariu. Kaip teko skaityti A. Robbins knygoje, svarbiausia gyvenime yra ne žinios, o veikla, arba kitaip, kaip įgytas žinias pritaikome. Tai kaip supratau, šis straipsnis ir apie tai yra taip pat

Jaunas vaikinas atsisėdo ir pradėjo mąstyti apie sekantį savo gyvenimo etapą. „Jau laikas“ – jis pasakė. „Jau laikas merginai“. Dabar šis naujas gyvenimo etapas vaikinui atrodė tuo pačiu ir jaudinantis ir šiek tiek gąsdinantis. „Bet juk sėkmė neateis be daugybės klaidų ir nesėkmių“ – jis tai suprato. „Jeigu tik būtų kokia nors galimybė atsikratyti priešakyje laukiančių negandų ir išbandymų“.

Ir tada, stebuklingai, atskrido fėja!

Kaip ir bet kas kitas, po tokio netikėto pasirodymo, vaikinas buvo be žado. Bet pasirodo, tai buvo gana iškalbi fėja, kuri sakė: „Aš tau vadovausiu. Pastovus širdies sudaužymas, vienišumas, jokios kontrolės jausmas – viso to galima išvengti. Sek paskui mane ir aš tau parodysiu daugybę pamokų, kurias verta išmokti“.

„O fėja!” – Jaunas vaikinas išdejavo. „Ar negeriau būtų pačiam pradėti daryt klaidas? Ar klaidos nėra geriausias kelias į sėkmę?“
„Ne; tavo širdis neturi būti sugniuždyta, kad suprastų savo pamokas.Ar sėkmingos vedybos ateina po gausybės nesėkmingų? Žinoma, kad ne..
„Apdairumas moko ramiai; klaidos moko skausmingai“
Ir tada jaunas vaikinas paklausė: „Tai kokia pirmoji pamoka?“
Fėja atsakė: „Eik paskui ir pamatysi.“

Tada, jaunas žmogus sekė paskui fėją į netoli esančio koledžo teritoriją. Fėja sakė: „Štai tau pirmasis pavyzdys“.

Pirmoji pamoka
Jaunas žmogus, pilnas geismo, pamatė merginą, kuri jam atrodė labai miela. Ji tiesiog vaikščiojo netoliese ir darė savo darbus.

„Aš turiu su ja pasikalbėti.“ – jis sakė. „Privalau su ja susitikti!”
Tačiau jo kūnas neklausė. Jis tiesiog stovėjo, žiūrėjo į ją savo akies krašteliu ir jautėsi, lyg degtų. Ji staiga nuėjo šalin ir jis žiauriai save keikė.

Tada atėjo dar viena moteris, kuri buvo net gi dar mielesnė!
„Turėčiau pasisveikinti su ja“ – jis pasakė. Ir vėl jis tiesiog stovėjo kaip kokia statula ir jo kūnas degte degė. „Jinai tikrai ne ta, kuri su manim kažkur eitų. Aš jai per prastas“. Jis niekada nepasikalbėjo su ta moterimi ir ji nuėjo.


Ir tada staiga atėjo dar viena moteris, dar gražesne už pirmas dvi!

Kažkaip jis visgi sugebėjo pradėti bendravimą su ja. „Labas!”” – jis nervingai ištarė. Ji buvo maloni. Jis greitai paklausė jos telefono numerio, tačiau gavo neigiamą atsakymą. Net kai ir nepasisekė, jis pasijuto daug geriau dėl to, kad tiesiog pabandė.
„Alas“ – jis dabar pasakė, suprasdamas savo klaidas.
„Atstūmimas yra geriau už gailėjimąsi, kad to nepadarei“
„Prisimink“ – sakė fėja. „Pasikeitimai vyksta palaipsniui. Prieš tai, tu nematei visiškai jokių galimybių. Dabar tu matai, kad jos visos aplink tave, tiesiog tu nedrįsti jų išnaudoti. Tu po truputį tampi drąsesniu“.
„Ką tuo nori pasakyti?“

„Kai tu jautiesi nedrąsus, visuomet pradėk veikti. Jeigu pamatai ją, nieko nelauk, nemąstyk ir nelauk „tobulos akimirkos“ – tiesiog veiksmas, veiksmas, veiksmas!”

„Fėja, aš negaliu. Nesupranti manęs.. aš jaučiuosi nesaugus. Aš neturiu tiek pasitikėjimo savimi!”

„Tu maišai priežastį ir pasekmes. Priežastis to, kad tu nedrįsti yra visai ne dėl to, kad tu nesaugus. Tu tiesiog negavai to, ko norėjai. Tai yra tavo drovios natūros pagrindinė priežastis.“
„Ką?“

“Tu esi sugautas labai žiauriame cikle. Esi svyruojantis todėl, kad nesi įpratęs prie to, kad sėkmė tau šypsotųsi. Ir dalykai niekada nepradės sektis tau, jeigu ir toliau liksi neapsisprendęs. Matai tai, ką nori matyti, tad jei tapsi drovus ir neapsisprendęs, tuomet galimybių durys liks tau užvertos. Tai nėra vienadienis dalykas - tai vyksta vėl. Ir vėl. Ir vėl. Su kiekvienu pasirinkimu į neveiklumą, tu tik dar labiau save atmeti.“

Fėja kalbėjo toliau. „Tai štai kur tas svyravimo ciklas tave gali nuvesti. Tavo pačio svyravimo pasaulyje vyksta toks procesas – vis mažiau ir mažiau turi savo vyriškos drąsos – ją pakeičia apsiplunksnavęs, silpnas vyrukas. Tada tu bandai tą svyravimą sunaikinti ieškodamas sprendimo be rizikos. Tada pradedi dovanoti dovanas, poeziją, gėles ir meilės deklaracijas. Tu pradedi analizuoti neegzistuojančius signalus, kol jie tau persiskaito taip, kaip tu nori. Galų gale, tu tampi nuobodus ir tiesiog pradedi dievinti ją.“

„Jeigu yra pasirinkimas tarp mažiau skausmo ir daugiau skausmo, mes dažniausiai renkamės mažiau skausmo. Taigi, norint užkalbinti merginą, galima nukentėti, nes ji gali tave atstumti ir visi kiti gali iš tavęs juoktis. Net nesvarbu ar tikrai taip buvo, kadangi tu jau manei, kad taip bus. Štai taip tu buvai įsitraukęs tame rate“.
„Bet fėja! Kaip man išeiti iš to užburto rato?“


„Suprasdamas, kad pasirinkimas nieko neveikti yra kur kas skausmingesnis už pasirinkimą veikti. Vaikystė baigėsi. Tu esi vyras. Tu turi elgtis taip. Dabar visuomet prisimink, kad turi veikti. Tie, kurie ilgus metus prašvaistė savo svyravimo pasaulėlyje, tikrai puikiai žino, kad geriau veikti, negu kad gailėtis dėl nieko neveikimo. Visada“.

Iš anglų kalbos vertė narys: Taduliauskas
(Griežtai draudžiama platinti kituose informacijos šaltiniuose)

Page created in 0.042 seconds