Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10073
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18157906
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Mylėjimasis visą naktį [Pratimas 3]{didysis suspaudimas}
Aprašymas: prisideda dar vienas pratimas, stiprus suspaudimas su užlaikymu
Autorius: MrP
Data: 2007-10-29 01:00

 
Komentarai: (13)
Reitingas:


Pratimas 3: didysis suspaudimas (dvi trys minutės į dieną)

Ar jau baigėte daryti pratimą tris kartus i diena trys savaites? Gerai. Dabar esate pasiruošia išmokti tai ką aš vadinu „Didysis suspaudimas“ („Suspaudimo galia“ arba „Mirtinas suspaudimas“) Aš noriu, kad jūs ir toliau darytumėte pratimus dvidešimt greitų, tris kartus dienoj. Bet dabar jūs pridėsite dar dešimt tikrai lėtų suspaudimų. Štai ką jūs turite padaryti. Penkių sekundžių bėgyje lėtai sutraukite savo PC stipriai kaip galite. Dabar laikykite įtempia pilnas penkias sekundes, jei įmanoma. Galiausiai, palaipsniui atpalaiduokite kitas penkias sekundes. Jūs turbūt jau gerai jaučiate kaip iš tikro dirba mūsų raumuo.

Galbūt iš pradžių tai atrodys sudėtinga. Jūs gal net pavargsite padare kelis suspaudimus po penkiolika sekundžių. Bet tai normalu.
Bet galiausiai bandykite pasiekti dešimties pakartojimų ribą, nuo dešimties iki penkiolikos sekundžių. Tai gali trukti penkias dienas ar net penkias savaites, kad pasiektumėte tą ribą. Bet tai yra gerai. Tai yra labai svarbu ir jums nereikia labai savęs spausti. Jūs nesitreniruojate, kad būtumėte Amerikos Gladiatorius. Tiesiog mėgaukitės suspaudimo procesu.

Susipažinti anksti ir daryti dažnai
PC pramankšta yra panaši kaip ir bet kuri kita. Kuo smarkiau jūs dirbsite tuo greičiau ir įspūdingesni rezultatai ateis. Puikus dalykas apie PC yra tas, kad jis visai kitoks nei kiti raumenys, jis labai greitai reaguoja kai būna lavinamas. Kad ir kaip smarkiai ar nerūpestingai jūs jį mankštintumėte, jums nereikės prie to praleisti mėnesių mėnesius, kad pastebėtumėt skirtumą. Jūs greit pamatysite, PC treniravimas atneša greitą pasitenkinimą. Vis dėl to, jūs turite būti kruopštus.
Yra ir keletas žingsnių, kaip pasiekti multiorgazma, bet treniravimas PC raumens yra pirmasis žingsnis. Negalvokite, kad tai trumpas darbas. Čia nėra nei jokių terminų, nei bosu kuriems reiktu pranešti apie jūsų rezultatus. Tiesiog laisvu laiku atlikite pratimus, nes tai juk nieko nekainuoja. O rezultatas gali būti stulbinantis. Nes kiekvienas vyras manau norėtu pajusti multiorgazma ir tuo pačiu labiau patenkinti savo moterį.

Nors tai atrodo gan ir kvaila, bet pastaruoju metu netyčia radau keletą straipsnių panašia tema ir juose yra trumpai aprašoma apie šita techniką. Čia galima sakyti yra labai plačiai viskas išdėstoma tik reikia noro...


Kiti šios temos straipsniai:
Mylėjimasis visą naktį (įvadas)
Pirmas pratimas ir PC raumens suradimas
Mylėjimasis visą naktį pratimas 2


Informacija kopijuoti be TheGame.lt sutikimo draudžiama

Page created in 0.024 seconds