Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:7866
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17159147
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Ar nepasitikėjimas savimi kada nors sutrukdė užkalbinti svajonių moterį?
Aprašymas: aip tik noriu užduoti dar vieną klausimą: Ar būdamas vienas namuose, jautiesi nepasitikintis savimi? Gerai pagalvok.
Autorius: Gintaras Lunskis
Data: 2010-09-29 14:47

 
Komentarai: (7)
Reitingas:
1.   Paskelbė aydux   2010-09-29 17:13  

  Žiauriai geras straipsnis, seniai tokį gerą skaičiau. Ypač patiko ši vieta:
"Bet gali labai lengvai sumodeliuoti savo vaizduotėje situaciją, kad štai tu miršti... arba kas nors baisaus tau atsitinka... Dabar peržvelk visus žmones savo rate, kuriems tai tikrai bus tikra tragedija ir drama. Paskaičiuok... Vienetai žmonių! Vienetai… O tu plėšaisi dėl masių."

2.   Paskelbė GimesDegti   2010-09-29 18:00  

  didelis pliusas ir nuo manęs

3.   Paskelbė Cazanova   2010-09-30 20:50  

  Kaip toks trumpas straipsniai, pasako daug ir gan taikliai. Šaunu

4.   Paskelbė emexas   2010-10-02 23:16  

  geras ir teisingas straipsniukas.. patiko

5.   Paskelbė Anonymous   2010-11-04 12:46  

  Labai patiko straipsnis, viskas aiskiai, trumpai, teisingai. Pavyzdziai geri ir juos nesunku prisiminti savame gyvenime

6.   Paskelbė Anonymous   2010-12-03 14:41  

  Laikiau save visiskai savimi pastikinciu zmogumi. Neslepsiu, gerai atrodau (realiai gyvenime taip nesakyciau, bet kadangi esu anonimas galiu drasiai teigti, gerai atrodau), sveikai matinuos, neesu visiskai kvailas ir turiu dalele igimtos charizmos. Atrodo ko dar reikia? Tikrai, nebudavo ir nera problemu kalbeti su zmonemis, su bet kuo, sneku laisva, skalndziai ir visiskai ramiai, taciau sutikau sau patinkancia mergina ir pagalvok tu man. 100% is filmo. Negaliu istart zodzio, pinas liezuvis, elgiuos kaip 1-okas. Pradejau skaityt internete, Ka Daryt?! Strapsinis, labai sauniai parasytas. Tiesa, daugely dalyku zinojau ir pats sau taikydavau, niekad straipsniu apie bendravima neskaites, taciau visvien, bandysiu elgtis taip, kaip siuloma. Zinoma, pasakyt, lengviau negu padaryt!

7.   Paskelbė Kristijonas   2010-12-11 07:34  

  Super straipsnis Labai patiko! Manau daugybei labai padejo

O gal tai nutinka daug dažniau nei norėtum? Šio straipsnio tikslas – parodyti iš kur atsiranda nepasitikėjimas savimi ir ką dėl to gali padaryti. Tik žinant ligos priežastį – gali ją labai sėkmingai išgydyti. Visam laikui!!! O gal manai, kad esi puikus, pasitikintis savimi? –tai vis tiek bus labai naudinga!

Kaip tik noriu užduoti dar vieną klausimą: Ar būdamas vienas namuose, jautiesi nepasitikintis savimi? Gerai pagalvok. Ar būdamas visiškai vienas namuose dėl ko nors kompleksuoji, ar stengiesi būti kitoks nei esi? Tikriausiai ne… Argi ne keista? Jei gerai apie tai pagalvojai, manau sutiksi, kad nepasitikėjimas savimi atsiranda tik iš santykių su kitais žmonėmis. Dažniausiai nepasitiki savimi tie, kurie yra per daug priklausomi nuo tų santykių. Tokie žmonės dažniausiai gyvena tik dėl kitų žmonių, o tada atsiranda baimė netikti.... ar tu tarp jų? –jei taip, nieko baisaus. Viskas sutvarkoma. Jei ne – sveikinu!

Pas žmones yra dar viena labai stipri iliuzija, kuri taip pat kuria menkavertiškumo kompleksą - tai iliuzija, kad visiems tu esi labai reikšmingas. Bet gali labai lengvai sumodeliuoti savo vaizduotėje situaciją, kad štai tu miršti... arba kas nors baisaus tau atsitinka... Dabar peržvelk visus žmones savo rate, kuriems tai tikrai bus tikra tragedija ir drama. Paskaičiuok... Vienetai žmonių! Vienetai… O tu plėšaisi dėl masių.

Pažiūrėk kaip veikia protas: žmogus išeina į gatvę ir bijo, kad kažkam neįtiks... varžosi... būdamas aplinkoje jis pradeda elgtis visiškai kitaip, nei būdamas pats su savimi!

O iš tikrųjų visuomenė didžiai ir skausmingai viskam abejinga... Tai ar verta į tai kreipti dėmesį?

Kurk pilnatvę savy, tu pats savy turi būti pilnavertis. Tau pačiam su savimi turi būti faina, smagu ir įdomu. Kad tu būdamas vienas, nesijaustum vienas. Kad tu būdamas vienas – nesijaustum silpnas. Niekur kitur nėra stiprybės – tik tavy! Tu turi rasti ir mobilizuoti tikrai tavy esantį tavo jėgos ir tavo stiprybės resursą!

Tai kaip gi išsiugdyti pasitikėjimą savimi?

Taip! žodis „Išsiugdyti“. Nebus taip, kad atsidarysi dėžutę ir veikia. Tai reikia išsiugdyti.

Yra 3 dominuojantys stulpai, ant kurių stovi tavo būties komfortabilumas.

1as stulpas - Fizinė kultūra. Fizinė kūno priežiūra. Sveikame kūne – komfortas. Sportas! Tu esi stiprus, sveikas, energingas. Ar tu žinai, kiek tai pridės tau pasitikėjimo savimi? Pirmoje eilėje pradėk sportuoti. Pradėk grūdintis. Pasakyk sau: „aš esu savo kūno šeimininkas“, „Aš esu savo psichikos šeimininkas“. Skirk dėmesio sau. Sveiką, racionalų, adekvatų dėmesį. Stebuklų nėra. Turi skirti tam laiko ir su dirbti savimi...

2as stulpas - Mityba. Valgai prastą maistą, tai kaip tu nori kad tau nebūtų prastų būsenų? Maistas yra informacija! Visada į maistą žiūrėk kaip į informaciją. O į informaciją žiūrėk kaip į maistą. Kai žiūri per televizorių nesamones, tai žinok, kad tu valgai greitą maistą McDonalde. O kai valgai Mcdonalde, tai tas pats, kas žiūrėti pornografiją. Kartoju, nes tai tikrai svarbu: Į maistą žiūrėk kaip į informaciją, o informaciją kaip į maistą! Susitvarkyk mitybą. Neatidėliok.

3-ias stulpas - Tavo psichinė kultūra. Aišku, tai labai didžiulis ir kompleksinis reiškinys. Šioje vietoje kiekvienam žmogui gali būti labai skirtinga situacija... Vieniems menkavertiškumo kompleksas gali būti įkaltas dar vaikystėje, gali būti susiformavęs paauglystėje ir t.t. Pavyzdžiui jaunuoliams po pirmos, antros seksualinės nesėkmės gali išsivystyti toks kompleksas, kuris paskui juos persekios visą gyvenimą!

Svarbiausia, ką turi įsikalti į galvą, kad tu pats SAU turi būti pagrindinė vertybė! Visa pagrindinė vertė yra tavy. Ne išorėje, bet tavy! Ir nereikia jos ieškoti išorėje. Nereikia jos ieškoti kituose žmonėse. Tu gali ateiti, kalbėti su kitais žmonėmis, semtis jų patirties, bet taip turi formuoti save. Save save save! Tavo išsigelbėjimas yra tik tavy, todėl kartoju: turi dirbti su savimi.

Turi pamilti save. Kas nemyli savęs, nebus mylimas ir kitų. Aš nekalbu apie narcizizmą. Aš kalbu apie meilę sau, kaip būtybei.

O ar žinai, iš kur atsiranda nemeilė sau?

Savęs nemyli dėl to, nes turi susikūręs ILIUZIJĄ, koks turėtum būti. Ir dažniausiai įsivaizduoji save tokį, kad įtiktum kitiems...

Iš pradžių priimk save tokį, koks esi. Įvertink save tokį koks esi ir priimk! O ką daryti tiems žmonėms, kurie gimsta luoši, kreivi? Reali žmogaus vertė yra net ne šitame kūne. Čia yra tik dalis. Ir kad tai nebūtų tik skambūs žodžiai, mes turime pavyzdžių kur visiški luošiai ir invalidai žmonės gyvena nuostabų pilnavertį ir džiaugsmingą gyvenimą. Pavyzdžiui Nick Vujicic – žmogus be galūnių, kuris yra laimingas ir pasitikintis savimi!

Išsivaduok iš tos iliuzijos apie savo idealą.Išmesk į šiukšlių dėžę ir iš naujo pradėt į save žiūrėti. Ateik prie veidrodžio, nusirenk nuogas, apsižiūrėk save ir sąžiningai sau pasakyk, kad esi geras toks koks esi, kad myli save tokį, koks esi!

Neatidėliok! Kartoju: fizinė kultūra, mityba, bei psichinė kultūra! Susitvarkyk visa tai.

Atsimink, kad ta vertė, kurią tu savy susikursi, tas pasitikėjimas savimi, jis bus kaip fakelas degantis tavy. Fakelas, prie kurio visi ateis ir norės šildytis. Prie stipraus nori visi glaustis. Prie pasitikinčio savimi, pasitiki ir kiti. Taip ir yra formuojamas tavo vidinis magnetizmas, kuris pradeda beprotiškai traukti.

Gintaras Lunskis
www.pasitikejimassavimi.lt

Page created in 0.096 seconds