Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10349
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18442910
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Ar egzistuoja ta VIENINTELĖ?
Aprašymas:
Autorius: Velniukstis
Data: 2010-09-14 14:10

 
Komentarai: (14)
Reitingas:
Šis straipsnis turbūt smarkiai nuvils visus romantikus, bet tai tik mano žvilgsnis į pasaulį. Galbūt jis bus kaip atsakymas tiems kurių klausimai prasidės: „Sveiki visi, yra tokia mergina...“, bet labiau tikėtina kad tuo metu kai jis užduos tą klausimą tokio atsakymo, kuris yra šitame straipsnyje, jo sąmonė nepriims, nes to savo realybėje jis nenori.


Pradedant nuo šiokių tokių faktų tai pasaulio žmonių populiacija artėja prie 7 bilijonų skaičiaus. Gal būt užrašas skaitmenis kitiems bus labiau suvokiamas, taigi tai atrodytų 7 000 000 000. Ispūdinga? Mano manymu taip. Nors skaičiai šiek tiek skirias, bet palengvinimui imkim, jog pusė iš jų yra vyrai, o kita pusė moterys, taigi vienų ir kitų skaičius siektų 1500 000 000. Kuris po šito skaičiaus vis dar nuoširdžiai manote jog esate toks laimingas, kad iš 1500 000 000 moterų sutikot būtent sau skirtą tą Vienintelę? Jei vis dar taip ir reikia labiau apčiuopiamų rezultatų savo laimę galite pasitikrinti nusipirkę Teleloto bilietą ar net keletą, be to jų parduoda tikrai smarkiai mažiau nei 1500 000 000. Pabandėte? Nelaimėjote?! Bandykite dar kartą, o aš grįžtu prie straipsnio temos. Žinoma daug kas gali paprieštarauti kad tai tik skaičių žaidimas, juk į ta skaičių įeina ir nepilnametės ir močiutės, taipogi kitiems niekad nepatiko afroamerikiečiai ir aš visiškai sutinku, bet tegu tikslius skaičius skaičiuoja mokslininkai arba tie kuriems tai įdomu, man patinka didelis skaičius, toks turi daugiau svorio. Kalbant vaizdžiai, yra didesnis šansas jog į tave du kartus trenks žaibas, negu kad sutiksi tą Vienintelę. Kitas dalykas, o jeigu mum sutikus tą savo Vienintelę, mes jai vieninteliu neatrodysim, kas tada? Tada logiškai mąstant mes pasmerkti būt vienišais ir nelaimingais. Vistik pasaulis sutvarkytas kiek kitaip ir žemiau esantis filmukas puikus pavyzdys, kad niekas is anksto nėra nulemta ir tai kas atrodė tinkama, brangu ir reikalinga vakar šiandien nebeturi jokios vertės, tik mūsų protas mums iškrečia pokštą ir ima regėti tunelinį vaizdą, nepastebint arba ignoruojant kas dedasi iš šonų.

Filmuke taipogi parodoma senokai žinoma, bet dažnai pamirštama tiesa, kad moterys nesivadovauja logika ir jei tu atidavęs visą save, pasiklojęs jai po kojų lauki to paties ir nesulauki, tuomet link tavęs artėja nekokios naujienos. O gal kaip tik geros, priklauso nuo požiūrio. Kaip A. Robbins vienam iš savo seminarų sakė: „Tu gali liūdėti ir graužtis, nes tave paliko arba gali džiaugtis ir galvoti, kaip gerai jog mane paliko ir atlaisvino vietą kitai – geresnei“. Tačiau kad ir kokiu įsitikinimu besivadovautumėte po vasaros visada ateina ruduo ir tai nei geriau nei blogiau, tiesiog kitaip.

P.S. Nepaisant to ką čia perskaitėt, elkitės su savo antra puse kaip su Vienintele, jos tokį elgesį mėgsta.TheGame.lt Dėkoja už šį straipsnį jūsų nariui: Velniukstis

Page created in 0.029 seconds