Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9404
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17813579
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Kaip atrodo PUA?
Aprašymas: PUA išvaizda, stilius, higiena, pasitikėjimas savimi. Viskas ko reikia, kad atrodytum ir jaustumiais kaip tikras PUA.
Autorius: TheGame team
Data: 2009-01-18 00:58

 
Komentarai: (33)
Reitingas:
Average members rating (out of 10) : 8.20   
Balsuoti: 15 since 2009-01-18 13:26


Kokio kūno reikia PUA? Visa PU filosofija teigia, kad ne išvaizda viską lemia ir bla bla. Fuck that shit. Kas ką besakytų išvaizda lemia labai daug, ir jei tu esi storas ir bjaurus tau bus sunkiau pakabinti paną nei lieknam ir kietai atrodančiam vaikinui. Juolab, kad išvaizda yra tai ką galima pakeisti.
Visų pirma įspėju, kad aš nesu PUA ir man iki to lygio labai toli. Bet, tai yra mano, tokio koks aš esu dabar, nuomonė, kaip turi atrodyti vyrukas, norintis sėkmės su mergomis.
Aš manau kad kūną galima suskirstyti į keturias dalis: žemiau juosmens(kojos ir tai kas tarp jų), rankos, galva ir likęs kūnas(krūtinė, pilvas ir t.t.).

Pradėkim nuo galvos.
GALVA:
Plaukai – kieta šukuosena, prižiūrėti plaukai. Naudok kondicionierių, kaukę, ilgesniems, sausiems plaukams – plaukų aliejų. Plaukus geriausia plauti kambario temperatūros vandenyje.

Kakta – jokių spuogų.

Antakiai – tarpas tarp antakių; galimas antakių stilius(išskutinėti antakiai ar auskarai).

Akys – ištreniruok išraiškingus žvilgsnius; jokių traiškanų ir kito šūdo akyse; pageidautina kad akys nebūtų raudonos ir pasruvusios krauju, gerk vitaminus akims, naudok lašus, sėdėk mažiau prie pc, daugiau ilsink akis, yra daug sprendimų. Stiprus akių kontaktas. Mano nuomone akys yra LABAI svarbi geimo dalis.

Paakiai – kuo mažiau patinę tuo geriau, negerk daug vandens prieš miegą, gerk daugiau vandens ryte ir dienos metu, daugiau sportuok ir tampykis. Netrink paakių rankomis. Vartok mažiau alkoholio.

Nosis – švari. Jokių snarglių ir kito šūdo nosyje. Ir jokių plaukų nosyje. Valyk porus. Jokių spuogų.

Lūpos – kad nebūtų sutrūkinėjusios. Naudok lūpų balzamą.

Burna – gaivus kvapas. Naudok burnos skalavimo skystį, liežuvio valiklį.

Dantys – kuo baltesni tuo geriau. Visgi dantų balinimas nėra geras sprendimas, geriau naudoti GERĄ balinančią dantų pastą. Dažnai valyk dantis, naudok siūlus dantims. Jei yra sugedusių dantų – susitaisyk. Jei yra kreivų dantų – išsitiesink. Išmok gražiai draugiškai šypsotis, išmok šelmiškai šypsotis. Negerk kokakolos, kavos ir pan šūdo, nerūkyk. Valgyk mažiau saldumynų.
Išmok vaipytis. Mokykis iš Jim Carrey, kuo daugiau veido išraiškų mokėsi tuo tau tik į naudą bus.

Barzda, ūsai – jei tinka nešiok. O šiaip kasdien skuskis. Naudok balzamą po skutimosi.

Veido oda – jokių spuogų. Švari. Naudok veido prausiklį, drėkinamąjį kremą.

Ausys – švarios. Naudok ausų krapštukus. Jokių plaukų. Gali būti auskarų, bet tai nėra būtina.

Kaklas – švarus, jokių spuogų. Jokių plaukų.
// Ir kuo mažiau rankomis liesk veidą, geriausia išvis neliesk.

RANKOS:

Nagai – švarūs. Dažnai karpyk, manikiūras galimas variantas nors nebūtinas. Prižiūrėk nagus.

Plaštakos – švarios. Švelnios. Naudok drėkinamąjį kremą. Ant pirštų gali būti žiedų, nors tai ir nėra būtina(bet rekomenduojama ;)).
Laikrodis ir/arba apyrankės taip pat rekomenduojama.
Rankos turi būti švarios ir higieniškos, prižiūrėtos. Tvirtos ir kietos – t.y. raumeningos, bet ne per daug, svarbu kad nebūtų kaip tešla, o kad būtų stiprios ir kietos(kaip geležis ;)). Bicepsai ir tricepsai turi matytis.
Taip pat rekomenduotina, kad jos būtų staigios ir greitos, ir kad smūgis būtų stiprus – pravers kai mušiesi.CENTRINIS KŪNAS:

ABS(pilvo presas) – LABAI svarbu. Treniruok pilvo presą. Tegu jis būna raumeningas ir seksualus, merginoms labai patinka pilvo presai ;]. Vėlgi, kad būtų kietas o ne tešla. Tu nenori būti minkštutis meškutis zuikutis, tu nori būti kietas seksualus vyrukas.

Krūtinė – irgi svarbu. Jokių papų ;] . Raumeninga krūtinė(ne per daug, nes bus papai, o papai yra ne lygis). Bent jau atsispaudimus daryk. Vaikščiok išpūtęs krūtinę. Dėl plaukų – truputis gali būti, bet kas per daug, tas nesveika. Geriau, kad jų nebūtų.

Pažastys – jokių plaukų. Švarumas ir gaivumas.

Pečiai – truputis raumenukų, kad išryškėtų linijos.

Nugara – jokių plaukų. Truputis raumenukų, kad paryškėtų “V” forma ir linijos, iškilimai, kas patinka mergoms.

Galioja visiems – jokių spuogų. Truputis įdegio tikrai nepakenks. Švara.

// Dėl raumenų – naujausios apklausos rodo, kad merginoms seksualiausias atrodo taip vadinamas “plaukiko kūnas” – liesas, bet raumeningas(na gali būti truputį raumeningesnis nei eilinio plaukiko ;)). T.y. didžiuliai raumeningi mėsos kukuliai jau nebe madoj(niekad gal ir nebuvo).

ŽEMIAU JUOSMENS:


Pėdos – švarios. Dažnai plauk kojas. Jokio blogo kvapo(jei reikia naudok dezodorantą). Jei turi pėdų grybelį ar kitokį Š – išsigydyk. Bent kartą į savaitę karpyk ir prižiūrėk kojų nagus.

Kojos – raumeningos, bet ne per daug – vėlgi plaukiko tipas(hm, manau mums visiems ne pro šal būtų tapti plaukikais, plaukioti bent jau savo malonumui ;)). Tiesiog sportuok, bėgiok, karts nuo karto pabėgiok sprintus.

Penis ir jo zona – švara. Švarumas ir gaivumas. Kasdien prauskis. Jokio blogo kvapo. Dėl plaukų – jų gali būti, bet kas per daug tas nesveika. Nors nuskusti visus plaukus man atrodo kvaila. Tiesiog apkirpk, padaryk šukuoseną ;]. Dėl dydžio – nesvarbu. Burtų lazdelės galia nepriklauso nuo jos dydžio. Technika svarbiau. Kaip rašė, viena moteris: “penio dydis vyrams kur kas svarbesnis nei moterims. Kai mes esam pasirengę mylėtis, nežiūrim į dydį.” Bet kas tarp 10cm ir 20cm yra ok. Bet jeigu tavo daiktas trumpesnis nei dešimt cm – I feel sorry for you. LOL. ;]. Paguoda: džiaukis, kad nors tokį turi ;] . O jei visgi ilgesnis nei dvidešimt – I will find you and kill you, ‘coz I’m jealous ;] . Anyway, kodėl tiek daug varau apie dydį? Todėl kad daugelis vyrukų tai per daug sureikšmina. Stop it.

Svarbiausia potencija. Vat jeigu esi impotentas, čia jau rimta problema – gydykis. Daugiau sportuok, tampykis, sveikiau maitinkis, mažiau rūkyk ir mažiau gerk alkoholio. Eik pas daktarą.

Kai esi girtas, nori nenori patiri potencijos problemą. That sucks. Išeitis – nenusigerk tiek kad nestovėtų. Geriausia išvis negerk ;] .

Užpakalis – pasak daugumos apklausų, moterys mano kad tai yra seksualiausia vyrų kūno vieta. Hmm. Daugiau bėgiok, bėgiok sprintus, daugiau sportuok, daryk pritūpimus. Šikna irgi turi būti kieta. Ir – švara ir gaiva ;].

// viskas kas žemiau juosmens turi būti švaru ir prižiūrėta.

//kasdien prauskis po dušu.

That‘s how it‘s done. Būk sportiškas. Kietas.
APRANGA:
Batai – madingi, gražūs ir nesuplyšę. Prižiūrėti ir nuvalyti. Vyras numindžiotais batais yra ne vyras, o lūzeris. Neleisk, kad tau mindžiotų ant kojų. Dauguma merginų žiūri į batus. Nežinau kodėl, bet jos žiūri. Ir pagal batus vertina žmogų.

Kojinės – švarios.

Kelnės, marškiniai, megztiniai, marškinėliai, švarkai, džemperiai, striukės etc. – svarbiausia, kad būtų stilingi, švarūs, kvapnūs.
-Tavo aprangoje turėtų būti ne daugiau kaip trys spalvos.
-Turėk ką nors išsiskiriančio bet nebūk klounas.
-Tavo drabužiai turi „pasakoti“ istoriją. Turėk stilių.
-Diržas turi būti tokios pat spalvos kaip ir batai. Diržas labai svarbus aksesuaras, įsigyk kietai atrodantį diržą.
-Nors ir nebūtina, turėk aksesuarų kaip pakabukai ir panašus š, bet ne per daug. Ir jie turi derėti prie tavo stiliaus.
-Jei nieko nesigaudai apie stilių, susirask žmogų kuris gaudosi ir paprašyk jo pagalbos.
-Išmok derinti spalvas.
-Nešiok geros kokybės drabužius, geras prekinis ženklas daug lemia(jei turi pinigų, jei ne – pats laikas užsidirbti ;)).
-Nenešiok treningų ;] .
-Įėjęs į uždarą patalpą nusiimk akinius nuo saulės. Kambary su tamsiais akiniais neatrodai kietas – atrodai idiotas.
-Jauskis komfortabiliai su savo apranga.
Kvepalai: įsigyk kokybiškų kvepalų. Ir nepadaugink jų naudodamas. Kas per daug tas nesveika ;] .Dar vienas dalykas, čia ne prie išvaizdos, čia tarsi PS, - išmok muštis. Treniruok savo kūną, tapk stiprus, greitas ir stiprus. Kūną treniruok ne tik tam, kad mergos turėtų kur akis paganyt, bet ir tam, kad galėtum pastatyt į vietą kelis žodžių nesuprantančius gaidelius. Išmok apsiginti, išmok kovos meno, arba tiesiog kovoti. Išmok naudoti savo kūną kaip ginklą.
Gražias mergas vilioji, su negražiomis ir su kietais ir įdomiais vyrukais draugauji, lochus ir nevykėlius ignoruoji, norintiems pasikeisti nevykėliams padedi, savo vietos nežinančius lochus ir nevykėlius statai į vietą – diplomatiškai, bet yra tokių, kurie žodžių nesupranta ir nepaisant to kiek jie bebūtų ignoruojami, vis vien lenda į akis ir nori kažką išsiaiškint, tokiems ir paaiškini, kodėl išmokai muštis.

Survival of the fittest.

Šaltinis senas ir apleistas blogas apie pick up http://dreampua.blogspot.com/


Straipsni kopijuoti be www.thegame.lt sutikimo draudžiama.

Page created in 0.032 seconds