Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:7402
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:16929805
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Merginos geriausios draugės
Aprašymas: Tu draugauji su mergina. O gal dar nedraugauji, bet viskas rieda ta linkme. Kaip ir kiekviena mergina, ji turi vieną ar kelias geriausias draugias. Aišku, jos ne visada atitinka tavo reikalavimams ir tu su mielu noru nebendrautum su jomis.
Autorius: Sergej
Data: 2009-10-06 00:00

 
Komentarai: (1)
Reitingas:
1.   Paskelbė Cazanova   2010-02-21 19:39  

  Pamylek jos drauges, tada isvis neliks abejoniu
Patiko labai minciu perteikimas duodu pitaka 10balu

Tu draugauji su mergina. O gal dar nedraugauji, bet viskas rieda ta linkme. Kaip ir kiekviena mergina, ji turi vieną ar kelias geriausias draugias. Aišku, jos ne visada atitinka tavo reikalavimams ir tu su mielu noru nebendrautum su jomis. Bet kaip tyčia, jos lenda į tavo draugės asmeninį gyvenimą, o tai dar labiau erzina tave.

Ką daryti tokioje situacijoje? Kaip reikėtu elgtis ir kaip bendrauti su tavo merginos draugėmis?

Išeitis tik viena – gerai bendrauti ir patikti draugėms. Jei tu gražiai bendrauji su draugėmis, tai jos tikrai bus „už“ jūsų draugystę su mergina. Tai ypač svarbu draugystės pradžioje, arba, tuo labiau, jei jus dar nedraugaujat, bet perspektyvos daug žadančios.

Esmė tame, kad prieš draugyste ar draugystės pradžioje mergina nėra pilnai įsitikinusi savo pasirinkime. Niekam ne paslaptis, kad mergina aptarinėja savo jausmus su draugėmis, kurios, savo ruožtu padaro didelę įtaką savo patarimais. Taigi, jeigu nori, kad draugių patarimai būtu į tavo pusę geri, tai tu turi patikti draugėms. Paprastai tariant, jos tau darys reklamą prieš tavo merginą.

Bet įtikti draugei nėra tokia paprasta užduotis. Kartais draugės yra priešiškai nusiteikusios, nes jos supranta, kad tu atimsi dalį jų geriausios draugės. Kai tavo mergina būna su draugėmis, tai geriau bendrauti daugiau su draugėmis, negu su savo mergina. Tokiu būdu tu vienu šūviu nušauni du zuikius.

Visų pirma tu skiri dėmesį draugėms, o tai joms patinka. Tu jas linksmini ir jos pradeda pozityviai tave vertinti. Jos mato, kad tu neatimi iš jų draugės, o kaip tik, tu ją tik papildai. Ir tikimybė tikrai didelė, kad tavo merginos draugės vėliau sakys: „Koks fainas pas tave vaikinas“.

Visų antra, tu erzini savo mergina, nes ji negauna pakankamo dėmesio iš tavęs. Ji stengsis užkariauti tą dėmesį ir jos veiksmai ir dėmėsis tikrai bus nutaikyti į tave.

Taigi, jeigu tau kilo klausimas – „Ką daryti su merginos draugėmis?“. Atsakymas aiškus, bendrauk su jomis, tapk jų geriausiu draugu. Ir jos atsiligins tau gerais atsiliepimais apie tave.


Straipsnį kopijuoti be sutikimo griežtai draudžiama.

Page created in 0.069 seconds