Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10349
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18442996
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Komplimentai merginoms
Aprašymas: Kada ir kaip reiktų juos naudoti
Autorius: Lukas
Data: 2008-11-09 13:54

 
Komentarai: (3)
Reitingas:
1.   Paskelbė Arturas   2008-11-09 22:01  

  Si savaitgali kaip tik snekejau su viena panele apie komplimentus. Ji sako: "As automatiskai praleidziu tokius komplimentus kaip "tu grazi", "grazios akys" ir pan. Daugiausia tai buna nenuosirdus komplimentai".
Komplimentai moteriai turi buti ypatingai isskirtiniai ir originalus, nes tuos standartinius moterys girdi is visu. Tai nereiskia, kad nerokemenduojama sakyti "tu grazi", svarbu KAIP tu tai pasakai. Karta kalbejom su savo drauge kazkokia rimta tema. Ir taip bekalbant, sakau: Tu esi grazi mergaite". Tai buvo netiketa. Ir svarbiausia (!) - komplimentai butinai turi buti nuosirdus!

Aciu uz straipsni

2.   Paskelbė Leegendary   2008-11-10 23:52  

  joaa jei jie nu6irdus tiesiog ju intonacija ir patys zodziai buna kituoke

3.   Paskelbė dickas   2008-11-13 20:56  

  dekui, geras patarimasKomplimentai - svarbi ir reikšminga bendravimo dalis. Visi juos naudoja ir tai tikrai šaunu. Juk visada smagu pasakyti merginai, jog šiandien ji atrodo neįtikėtinai seksuali ar žavinga. Taigi, komplimentai yra puikus dalykas, kuris suveikia kerinčiai, jeigu panaudojamas laiku ir teisingai...

Pagrindinė problema - Neprašyti ir neužsitarnauti komplimentai.

Komplimentas yra dovana. Tai yra įrodymas, jog tu vertini kito asmens pastangas ar būseną. Deja, bet dauguma vaikinų merginas giria už gražias akis ar gražų kūną.

Tai nėra pakankama priežastis duoti komplimentui!

Kaipgi jaustumetės jūs, jei mergina sakytų: "Yspūdinga banko saskaita! Tu tikrai esi šaunus. Gal nori mano numerio?" Turbūt dauguma palaikytų ją trenkta nesusipratėle. Būtų akivaizdu, jog ji duoda šį komplimentą, nes pas jus įžvelgia tai, kuom galėtų pasinaudoti savo tikslams. Žinoma, niekas nenorėtų gauti tokiu komplimentų.

Bet juk tai yra tas pats, ka merginos girdi kiekvieną mielą dieną. Jos gauna komplimentus žinodamos, kad 9 iš 10 tiesiog nori pasimylėti su jomis. Tokie komplimentai yra beverčiai, nes jie nėra tikri įvertinimai. Tai tik savanaudiškų minčių pateikimas.


Teisingi pagyrimai būna tada, kai mergina užsitarnauja juos. Neturėtum sakyti savo merginai, kokia seksuali ir gundanti ji atrodo, kai ji ryte atsikelia su permirkusiais nuo prakaito natkiniais ir susivėlusiais plaukais. Tai nereiškia, kad ji tau nepatinka, tiesiog, kam sakyti, jog ji atrodo pritrenkiančiai, kai... taip nėra?

Visai kitokia situacija - tu su mergina eini į klubą ar į draugų vakarėlį ir susitikęs pamatai ją su aptempta palaidine, trumpu sijonu, išryškinančiu jos dailias kojas ir susišukavusia taip, kaip tau labiausiai patinka... TADA tu gali pagriebti ją ir sukuždėti, jog galite pavėluoti 15 minučių, kurias praleisit kur kas prasmingiau ;)

Tai būtų tikrai teisingas ir užtarnautas komplimentas jos atžvilgiu. Taip leidi jai žinoti, jog vertini jos pastangas.

Apibendrinus - bendraujant su mergina komplimentus reikėtų sakyti tik tada, kai ji to nusipelnė. Negalima girti jos išvaizdos, ypač per pirmus pasimatymus. Niekada nereikia sakyti: "Žinai, tu labai graži...", nes ji savo grožio pati neužsitarnavo. Bet, jeigu mergina gražiai aspirengia dėl TAVĘS, tada turėtum ją pagirti, kaip puikiai ji atrodo dabar.

Aš susitikęs su mergina stengiuosi pagirti ją už tikrai šaunius jos bruožus: dėmesingumą, gerą nuotaiką, stilingą aprangą, puikų humoro jausmą. Taip pat galiu pagirti jos erudiciją, intelektą, netgi tai, jog ji geba pasirinkti puikius vaikinus ;)

Privalu būtų žinoti, jog komplimentais neužkariausi merginos širdies. Komplimentas - tai išraiškos priemonė, to, kaip tu supranti merginą. Jei sugebi pagirti tik jos gražias akis ar riestą užpakaliuką, tai atsitrauk ir susimąstyk, kiek mažai težinai apie merginą, kiek nedaug ją supranti. Ir kokie nevertingi šie komplimentai jai - kiek gali būti vertingi žodžiai iš žmogaus, kuris tavęs nesupranta ir nepažįsta... kuris tik domisi tavo išvaizda ir grožiu. Merginos tai jaučia kur kas giliau nei dauguma iš mūsų.

Page created in 0.021 seconds