Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10349
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18442996
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Stilingas vyras - patrauklus vyras
Aprašymas:
Autorius: Derrick
Data: 2008-03-21 18:31

 
Komentarai: (4)
Reitingas:
Average members rating (out of 10) : 5.67   
Balsuoti: 3 since 2008-03-25 17:44


Nors XXI a. yra įvardyjamas "lyčių supanašėjimo" amžiumi, dauguma vyriškosios lyties atstovų asmeninę priežiūrą ir stilingą aprangą vis dar laiko nevyriškumo simboliu. Kone 90% vyrų vis dar nėra linkę skirti daug pinigų savo priežiūrai ir išvaizdai. Tačiau, kuo mes gražiau atrodome ir kuo stipriau pasitikime savo jėgomis, tuo mes tampame patrauklesni priešingos lyties atstovėms.


Tinkamas įvaizdis yra raktas į sėkmę
Pradedant tinkamai rengtis, bene svarbiausia yra surasti būtent Tau tinkamą stilių. Pamiršk malonaus vyruko įvaizdį - taip moterų nesužavėsi. Vietoj to, pasirink įdomesnį stilių. Ar tai bus roko žvaigždės įvaizdis, ar tai bus kazino savininko įvaizdis - spręsti Tau. Būtent tai ir yra sunkiausia, kadangi dažniausiai dauguma vyriškosios lyties atstovų nepasirenka tokio įvaizdžio, kuris atitiktų tiek jo vidinį komfortą, tiek išvaizdą. Kone puikiausias pavyzdys - Fred'as iš realybės šou "The Pickup Artist" (2 serija). Netinkamai parinktas stilius, kuris visiškai neatspindi šio žmogaus vidinio komforto ir nesukuria tinkamo įvaizdžio. O kaip surasti tinkamą stilių? Vienareikšmiško atsakymo nėra, Tu pats turi suprasti, kas atspindi Tave. Ar tai būtų roko žvaigždės įvaizdis, ar tai būtų hip-hop'o stilius - tau turi tikti šis stilius.

Gera kūno kalba - geras stilius
Vien pasirinkti tinkamą stilių neužtenka, svarbu ir pateisinti jį. Jeigu apsirengei kaip roko žvaigždė, tai pasirenk būti dėmesio centre. Užtenka vadovautis paprasta taisykle - "Apsirengei kaip roko žvaigždė, tai ir būk roko žvaigžde". Įprastai, roko žvaigždės turi stiprų psichologinį pamatą, yra ekscentriški ir pašėlę. Visa tai išduoda ne jų apranga, o jų elgesis. Vien apsirengti - neužtenka, reikia ir įsijausti į šį vaidmenį. Žinoma, skirtingas vaidmuo - skirtingas vaidyba. Jeigu apsirengei kaip striptizo klubo savininkas, tai ir elkis kaip striptizo klubo savininkas. Tokie vyrai dažniausiai sėdi ramesnėj vietoj, nepuola su visais glėbesčiuotis, tačiau tuo pačiu yra atsipalaidavę ir nesuka galvos apie jokius kitus dalykus. Platesnių straipsnių apie kūno kalbą galima rasti ir šiame puslapyje.

Kas yra stilinga, nebūtinai yra madinga
Mum visiem dažnai tenka susidurti su šiais dviem terminais - stilinga ir madinga. Neretai, jie abu tarpusavyje yra maišomi. Kone geriausiai tai iliustruoja šis pavyzdys.

Emporio Armani, 2007 m. pavasrio kolekcija:


Johnny Depp:


Antru atveju Johnny Depp nedėvi pačių naujiausių madingų drabužių, tačiau jis vistiek išlieka stilingas, seksualus ir atrodo patraukliai. Be jokios abejonės, jis sulauktų didesnio merginų dėmesio. Kita vertus, yra gausybė stilingų ir madingų rūbų pavyzdžių.


"Gelbėkit, neturiu skonio!"
Kone kasdien tenka susidurti su vaikinais, kurių apranga tiesiog rėkte rėkia - Gelbėkit, neturiu skonio! Iš tiesų, dauguma jų galėtų stilingai rengtis, jei tiesiog žinotų, kas yra stilinga apranga ir tinkamas įvaizdis. Vis dėl to, pasitaiko ir tokių vyriškosios lyties atstovų, kuriems tikrai sunkiai sekasi suderinti drabužius. Ką tokiems vyrams reiktų daryti? Galimi du variantai - asmeninio stilisto samdymas ir stiliaus kopijavimas. Antras atvejis, be abejo, yra žymiai paprastesnis ir reikalauja žymiai mažiau lėšų ir pastangų. Kita vertus, tai yra kraštutinis atvejis žmogui, kuris nesugeba pats susikurti savo įvaizdžio. Žemiau pateikiu keletą stilingai atrodančių vyrų aprangas:
Page created in 0.024 seconds