Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10354
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18452189
Įkurtas:2007-05-23


  Atgal / Žiūrėti antraštes  

Minčių rišimas

Naujienos / Straipsniai / Moterų viliojimas / Flirtas   2008-11-07 Paskelbė v121   Autorius: v121  
Komentarai: (7)Tai, ką šiandien papasakosiu, yra taip svarbu, kad tai gali pakeisti ne tik tavo bendravimą su moterimis, bet ir kitas gyvenimo sritis.

Yra keturi pagrindiniai jėgos tipai pasaulyje:
1. Pinigai. Pripažinkim, jei esi Billas Gatesas su 8 milijardais „žalių“ savo sąskaitoje, tu turi labai daug įtakos ir galios. Turiu galvoje, situacijas ne tik su moterimis, bet ir kitur: versle, pažintyse ir t.t.
2. Fizinis grožis. Klausimų neturėtų kilti. Įsivaizduok, jei esi graži jauna moteris, tavo įtaka visuomenėje yra milžiniška. 19-metė gražuolė su žurnalo „Penthouse“ kūnu turi tiek pat galios kiek ir vyras, pradirbęs didžiąją dalį gyvenimo, kad susikurtų sėkmingą ateitį.
3. Jėga/smurtas. Labai gaila. Liūdna sakyti, sugebėjimas naudoti fizinę jėgą siekiant tikslų yra labai akivaizdus mūsų šiandieniniame pasaulyje. Kuo toliau, tuo daugiau žmonės tuo naudojasi.
4. Gebėjimas Įkalbėti. Yra didžiulė krūva pavyzdžių apie anksčiau minėtas tris kategorijas, tačiau kiek žmonių žinai, kurie yra išlavinę šį meną? Geriausias dalykas, jei moki įkalbinėjimo meno, yra tas, kad...

TU GALI VISAPUSIŠKAI KONTROLIUOTI ŽMONES, ESANČIUS PRIEŠ TAI MINĖTOSE 3 KATEOGORIJOSE.

Jei moki, tu gali įkalbėti pasiturintį asmenį piniginiu klausimu, gauti pritrenkiančiai atrodančią merginą, nurodyti komandas jėgą ir smurtą naudojantiems tipams.

Aš to nesiūlau daryti, tik atskleidžiu galimybes.

Taigi siūlau pasinerti į įkalbinėjimo meno, kurį aš vadinu...

MINČIŲ RIŠIMAS!

Pirmas dalykas, norint suprasti Minčių Rišimo techniką, reikia žinoti, kad žmonės yra hipnozės mašinos. Jei pasakysi jų mintims, kokia kryptimi judėti, jos visąlaik ir darys tai, nes žmonės nėra pratę girdėti jų mintims duodamas komandas. Žmonės yra pratę girdėti paprastus sakinius (nuomonės, duomenys, faktai) apie tam tikrą turinį. Ir visam tam jie gali laisvai priešintis. Tačiau minčių krypties rišimui priešintis jie negali? Niekada!

Duosiu pavyzdį. Manyk, kad kažkur yra graži mergina, kuriai nori padaryti įspūdį. Gali kvailai pasakyti daug įvairių faktų apie save. Pvz.:
„Daug moterų manimi žavisi, nes esu protingas, linksmas ir daug uždirbu, o kitos mano, kad esu gražus.“

Problema yra ta, kad meti faktus ir priežastis apie save, o ji tai jau girdėjo milijardus kartų prieš tai iš kitų „kietų vyrukų“. Jei naudoji kažką panašaus bendraujant, kalbant su moterimi, kodėl nesurišus minčių krypties? Pvz.:

„Ar esi sutikus žmogų ir iškart supratus, kad privalai pažinti šį asmenį geriau ir giliau? (nežymiai nurodyti save) Galbūt viduje pajutai, kaip būtų linksma jį pažinotį ir tuomet pasijutai smalsi ir suintriguota?“

„Man tik smalsu, kai prisimeni tuos jausmus, apie kuriuos kalbam, tu pirmiausia įsivaizduoji, kaip smagu būtų su tuo žmogumi pabendrauti ir tik paskui savyje pajauti sudidomėjimą, ar iš pradžių pajauti savo viduje susidomėjimą ir tik paskui įsivaizduoji, kaip linksma būti su šituo žmogumi? (nežymiai nurodyti save)“

Ir kas čia yra sakoma? Tu nustatai nuotaiką ir minčių būseną, kurių dėka mergičkai:
1. atkuriame atmintyje būsena, kurioje tu nori būti (nustatoma minčių kryptis).
2. duodama komanda pasilikti toje nuotaikoje, kol kalba su tavimi, naudojant frazę „kai prisimeni tuos jausmus, apie kuriuos kalbam“ (minčių rišimas).

Tokiu būdu tu ją privertei būti žymiai jautresnei faktams apie save. Nuo dabar, jei nesi kvailas, mergina yra tavo!

Ir šauniausia, kad jos to niekada nesupras, nes nėra pratusios. Dailioji lytis tik supras, kad tu esi kerinti, hipnotizuojanti (gerąją prasme) asmenybė.

Ar tai gali veikti pardavimų srityje? Ar tai gali veikti kitoje įkalbinėjimo formoje? Taip! Surišk ir susiek minčių kryptis prieš tai kai pradėsi įkalbinėti ir stebėk savo sėkmę!

Beje, frazė „KAI TU PRISIMENI“... yra tai, ką mes vadiname prielaida. Prielaida tai – bet kas, kas turi tapti realybe tam, kad sakinys turėtų reikšmę ir būtų suprastas.

Prieš einant toliau, pateikiu dar vieną principą:
Kiekvienas žmogus, priimantis sprendimą, yra tam tikroje minčių būsenoje. Jei tau nepatinka galimi jų sprendimai, pakeisk jų minčių būseną dar prieš tai, kai keisi žmogaus apsisprendimą.

Net vaikai tai žino. Jei vaikas nori naujo žaislo, tai jis tikrai neprašys tėvų, kai jie yra susierzinę, pikti, blogos nuotaikos. Ne, vaikas lauks kol tėvai bus nuotaikos pakilime. O tada išgaus jų teigiamą atsakymą!

Deja, mes, suaugusieji, kartais nesame tokie sumanūs. Mes tiesiog einame savo tikslo link, nepaisant kitos asmenybės būsenos. Ir jei mes negauname, ko norime ir trokštame, stengiamės daryti tą patį tik...
GARSIAU, STIPRIAU, KIEČIAU!

Taigi pagrindinis dalykas yra nustatyti reikiamą būsena, naudojant minčių rišimo techniką, taičua taip pat atsakyti pačiam sau į sekančius klausimus:

1. Hmmm. Kokioje minčių būsenoje ji yra ir bendrauja dabar su manimi?
2. Kokios galutinės būsenos joje aš noriu?
3. Kaip aš galiu pasilinksminti keičiant jos būseną iš dabartinės į mano norimą?

Gali įsivaizduoti, kad tai yra būsenų grandinė, kurios pradžioje yra dabartinė būsena, ir pačioje pabaigoje – būsena, kurios tu nori, kad mergina ją pasiektų.

Tarkime, mergina yra ABEJINGUMO būsenoje. Ji dvejoja ir abejoja, ar su tavim eiti praleisti laiką. Galutinė būsena, kurios nori tu, yra, kad ji tavimi ŽAVĖTŲSI, NORĖTŲ BŪTI SU TAVIMI.

Nežinai, kaip?
Tau reikia pateikti būseną, švelnų perėjimą, smalsumą, susidomėjimą ir intrigą, naudojant minčių rišimo/prielaidų techniką.

„Žinai, kai išeiname į lauką, aš net nežinau, ar tai bus nuostabus nuotykis, ar linksmai praleistas laikas, bet esu įsitikinęs, kad juoktis ir būti linksmam yra labai smagu ir fantastiška, argi netiesa? Kai apie tai pagalvoji, ar supranti, kad tai verčia tave įsivaizduoti tai darant?“

Taigi prielaidos yra šios:
1. Mes ketiname eiti kartu į lauką.
2. Kad ėjimas į lauką bus kartu ir nuostabus nuotykis, ir labai linksmas.
3. Kad ketiname daug juoktis.
4. Kad ji galvoja taip pat.
5. Kad tai padeda jai įsivaizduoti tai darant (eiti į lauką kartu).

Ar šis dalykas tikrai veikia? TAIP! Jei... tai pateiksi su šypsena, juoksies ir tikėsi, kad tai tikrai veiks. Suprask, tavo balso tonas ir žodžių tarimas turi perteikti tai, kad tu nori pozityvaus rezultato iš bendravimo!

Taigi taisyklė yra tokia, kad VISADA norėk pozityvaus rezultato iš bendravimo ir mėgaukis tuo. Jei nesujungsi malonumo su linksmumu, ji tave atstums! Jei sujungsi malonumą ir linksmumuą, ji neatsilaikys, nes ji to norės!

Kitas labai paprastas ir naudingas dalykas yra naudoti mano gero draugo Kenricko Clevelando modelį, kurį jis vadina „kuo daugiau, tuo daugiau modeliu“.

Lengviausias dalykas panaudoti šitą modelį yra priversti moterį juoktis. Kai ji nusijuoks, atkreipk dėmesį, kai pasakysi ką nors panašaus į: „Matai... tu juokiesi. Juoktis yra labai gera. Ir kuo daugiau tu juokiesi, tuo daugiau tu supranti, kad nori su manim kur nors nueiti praleisti laiką!“.

Skamba per daug lengvai, tačiau tai veikia! Kuo daugiau... tuo daugiau iš ėsmės yra sakymas to, kad vieno dalyko darymas priveda tave prie kito. Štai dar galimi variantai:
„Kuo daugiau tu bandai sugalvoti priežasčių, kodėl tu negali, tuo daugiau tu supranti, kaip daug tu gali!“
„Kuo daugiau tu juokiesi, tuo daugiau tu supranti, kaip DABAR yra smagu mums leisti laiką kartu. Norėtum dabar išgerti kavos ar kartu papietauti?“
„Kuo daugiau tu bandai galvoti apie vaikiną, tuo daugiau supranti, galvojanti apie mane“.

Argi tai nenuostabu?

Straipsnyje naudojamos neurolingvistinio progravmavimo technikos. NLP

Teksta iš anglų kalbos vertė v121
Teksto autorius Ross Jeffries


Informacija kopijuoti be TheGame.lt sutikimo griežtai draudžiama

  Archyvas

Naujausios žinutės forume : Tik nariai gali matyti visa foruma

03-09 22:35 Bendras / Bendros diskusijos (O... / Senoji THEGAME chebra :) (5)
02-23 21:17 Bendravimas su moterimis / Stilius ir Sveikata / Urologas (0)
Užsisakyk mūsų naujienlaiški...Prisijunk dabar!

Naujausi dienoraščiai:

Mato tik registruoti ir prisijungę nariai!

Skype chatas

www.thegame.lt hosted by gambusinas.

Join now


Chat about what's on your mind. More about public chats.

Naujausi komentarai:

|2015-09-05| , Triusis
|2015-03-09| , bunnyhunny
|2015-03-02| , Andrius94
|2014-04-02| "Page #673", 123456
|2014-02-19| "Page #134", Marius123
|2014-02-15| Poll #4, BL1TZ3R
|2014-01-30| Poll #4, Dariqs
Page created in 0.077 seconds