Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:10353
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18451869
Įkurtas:2007-05-23


  Atgal / Žiūrėti antraštes  

Komplimentai merginoms

Naujienos / Straipsniai / Moterų viliojimas / Pradiniai žingsneliai   2008-11-09 Paskelbė Lukas   Autorius: Lukas  
Komentarai: (3)Komplimentai - svarbi ir reikšminga bendravimo dalis. Visi juos naudoja ir tai tikrai šaunu. Juk visada smagu pasakyti merginai, jog šiandien ji atrodo neįtikėtinai seksuali ar žavinga. Taigi, komplimentai yra puikus dalykas, kuris suveikia kerinčiai, jeigu panaudojamas laiku ir teisingai...

Pagrindinė problema - Neprašyti ir neužsitarnauti komplimentai.

Komplimentas yra dovana. Tai yra įrodymas, jog tu vertini kito asmens pastangas ar būseną. Deja, bet dauguma vaikinų merginas giria už gražias akis ar gražų kūną.

Tai nėra pakankama priežastis duoti komplimentui!

Kaipgi jaustumetės jūs, jei mergina sakytų: "Yspūdinga banko saskaita! Tu tikrai esi šaunus. Gal nori mano numerio?" Turbūt dauguma palaikytų ją trenkta nesusipratėle. Būtų akivaizdu, jog ji duoda šį komplimentą, nes pas jus įžvelgia tai, kuom galėtų pasinaudoti savo tikslams. Žinoma, niekas nenorėtų gauti tokiu komplimentų.

Bet juk tai yra tas pats, ka merginos girdi kiekvieną mielą dieną. Jos gauna komplimentus žinodamos, kad 9 iš 10 tiesiog nori pasimylėti su jomis. Tokie komplimentai yra beverčiai, nes jie nėra tikri įvertinimai. Tai tik savanaudiškų minčių pateikimas.


Teisingi pagyrimai būna tada, kai mergina užsitarnauja juos. Neturėtum sakyti savo merginai, kokia seksuali ir gundanti ji atrodo, kai ji ryte atsikelia su permirkusiais nuo prakaito natkiniais ir susivėlusiais plaukais. Tai nereiškia, kad ji tau nepatinka, tiesiog, kam sakyti, jog ji atrodo pritrenkiančiai, kai... taip nėra?

Visai kitokia situacija - tu su mergina eini į klubą ar į draugų vakarėlį ir susitikęs pamatai ją su aptempta palaidine, trumpu sijonu, išryškinančiu jos dailias kojas ir susišukavusia taip, kaip tau labiausiai patinka... TADA tu gali pagriebti ją ir sukuždėti, jog galite pavėluoti 15 minučių, kurias praleisit kur kas prasmingiau ;)

Tai būtų tikrai teisingas ir užtarnautas komplimentas jos atžvilgiu. Taip leidi jai žinoti, jog vertini jos pastangas.

Apibendrinus - bendraujant su mergina komplimentus reikėtų sakyti tik tada, kai ji to nusipelnė. Negalima girti jos išvaizdos, ypač per pirmus pasimatymus. Niekada nereikia sakyti: "Žinai, tu labai graži...", nes ji savo grožio pati neužsitarnavo. Bet, jeigu mergina gražiai aspirengia dėl TAVĘS, tada turėtum ją pagirti, kaip puikiai ji atrodo dabar.

Aš susitikęs su mergina stengiuosi pagirti ją už tikrai šaunius jos bruožus: dėmesingumą, gerą nuotaiką, stilingą aprangą, puikų humoro jausmą. Taip pat galiu pagirti jos erudiciją, intelektą, netgi tai, jog ji geba pasirinkti puikius vaikinus ;)

Privalu būtų žinoti, jog komplimentais neužkariausi merginos širdies. Komplimentas - tai išraiškos priemonė, to, kaip tu supranti merginą. Jei sugebi pagirti tik jos gražias akis ar riestą užpakaliuką, tai atsitrauk ir susimąstyk, kiek mažai težinai apie merginą, kiek nedaug ją supranti. Ir kokie nevertingi šie komplimentai jai - kiek gali būti vertingi žodžiai iš žmogaus, kuris tavęs nesupranta ir nepažįsta... kuris tik domisi tavo išvaizda ir grožiu. Merginos tai jaučia kur kas giliau nei dauguma iš mūsų.

  Archyvas

Naujausios žinutės forume : Tik nariai gali matyti visa foruma

03-09 22:35 Bendras / Bendros diskusijos (O... / Senoji THEGAME chebra :) (5)
02-23 21:17 Bendravimas su moterimis / Stilius ir Sveikata / Urologas (0)
Užsisakyk mūsų naujienlaiški...Prisijunk dabar!

Naujausi dienoraščiai:

Mato tik registruoti ir prisijungę nariai!

Skype chatas

www.thegame.lt hosted by gambusinas.

Join now


Chat about what's on your mind. More about public chats.

Naujausi komentarai:

|2015-09-05| , Triusis
|2015-03-09| , bunnyhunny
|2015-03-02| , Andrius94
|2014-04-02| "Page #673", 123456
|2014-02-19| "Page #134", Marius123
|2014-02-15| Poll #4, BL1TZ3R
|2014-01-30| Poll #4, Dariqs
Page created in 0.091 seconds